Bój się nie pomagać

Akcja - Bój się nie pomagać:
Nie bójmy się pomagać, narkomanem może być Twój brat, siostra, sąsiadka, dziecko. Pomóż nam zorganizować w naszym mieście pierwszą pomoc dla narkomanów i ich rodzin.
Jeśłi chcesz współpracować z nami w tym zakresie - zgłoś się do nas!
Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania a nie przyglądać się jak młodzi ludzie w krótkim czasie sięgają dna i swój ostatni odlot kierują na ulicę Sportową - zgłoś się do nas!
Wspólnie możemy więcej

Jeśli chcesz wesprzeć nas finansowo - oto nasze konto:
Bank Pekao S.A I Oddz DĘBNO
z dopiskiem : Darowizna STOP NARKOMANII
Z Twoją pomocą może uda nam się uratowac czyjeś życie
Przekazanie darowizny dla Fundacji Alternatywai to:

1. powód do satysfakcji – zmniejszasz ubóstwo i wykluczenie społeczne
2. poczucie iż jesteś dobrym człowiekiem, nie obojętnym na krzywdę i niesprawiedliwość
3. pewność, że przekazane środki i dobra zostaną adekwatnie i prawidłowo zagospodarowane

Darowizny fundacji Alternatywa może przekazywać zarówno osoba fizyczna, jak i prawna. Przedmiotem darowizny mogą pieniądze, nieruchomości i dobra ruchome, a także prawa.

Darowizna jest ważna jeśli jest przekazana na konto fundacji. W przypadku nieruchomości potwierdzona umową notarialną, w przypadku dóbr ruchomych umową darowizny.

Osoby fizyczne i przedsiębiorcy mogą odliczyć darowizny od postawy opodatkowania do 6%. Spółki prawa handlowego mogą odliczyć darowizny do 10% uzyskanego dochodu.

Na powyższym twarze kobiet : u góry przed zazywaniem metamfetaminy, na dole po 10 latach zazywania

Dzisiaj stronę odwiedziło już 3 odwiedzający (8 wejścia) tutaj!