26 czerwca 2010 -
Międzynarodowy Dzień Przeciwdziałania Narkomanii
W związku z Międzynarodowym Dniem Przeciwdziałania Narkomanii, który przypadał 26 czerwca, Fundacja Alternatywa  przeprowadziła akcję rozprowadzania ulotek informacyjnych dotyczących działalności fundacji związanych z przeciwdziałaniem narkomanii na terenie miasta Kostrzyn nad Odrą.
Wolontariusze fundacji  rozprowadzali tego dnia ulotki w pobliżu sklepów kostrzyńskich marketów.
Wolontariusze: Beata Bednarczyk, Martyna Harasiuk, Pamela Różanowska, Aleksandra Kuśmierczyk, Mirella Szkudlarek oraz Państwo Ewa i Jacek Łopatowie  - Dziękujemy Wam serdecznie!
Słodki poczęstunek dla wolontariuszek zagwarantowały Panie Ewa Łopata oraz Ewa Pilecka.

Od maja do października 2010 prowadzona była
GRUPA PRZECIWDZIAŁANIA NAWROTOM DLA OSÓB POWRACAJĄCYCH Z ZAKŁADÓW KARNYCH I OŚRODKÓW TERAPEUTYCZNYCH
Grupa prowadzona była w ECSSiON przez terapeutę uzależnień w każdą środę.

Projekt finansowany był przez Departament Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego oraz KSSSE.

Akcja koszulki 2010!
W roku 2010 także dzięki uprzejmości Pana Macieja Łopaty otrzymaliśmy dwadzieścia koszulek z naszym LOGO - będziemy więc widoczni!
Dziękujemy :-)

Do pomysłu powstania koszulek przyczynili się również właściciele restauracji Kręgielnia  - Państwo Ewa Mazur i Wojciech Kadzikowski
Dziękujemy :-)

Boże Narodzenie 2010
Dzięki uprzejmości i życzliwości Pani Renaty Wojciechowskiej  - Prezes firmy Renex  - otrzymaliśmy ozdoby świąteczne (wianki ozdobne na drzwi, stroiki adwentowe), które mogliśmy spieniężyć podczas Jarmarku Adwentowego organizowanego przez Uniwersytet III Wieku.
Pieniądzę uzyskane w ten sposób przeznaczyliśmy na działalność statutową fundacji.
Dziękujemy serdecznie Pani Prezes Renacie Wojciechowskiej!

Dzisiaj stronę odwiedziło już 6 odwiedzający (26 wejścia) tutaj!