Dobrze, że jesteś! - Akcja profilaktyczno-edukacyjna

Kochani!
Za nami kolejne przedsięwzięcie, czyli akcja profilaktyczno - edukacyjna "Dobrze, że jesteś" przeprowadzona podczas miejskiego projektu: "Kostrzyn - ale jazda!" w dniach 28-31 lipca 2013 na Placu Wojska Polskiego.

Fundacja "Alternatywa" jak zwykle zaplanowała mnóstwo atrakcji, m.in.:
  • zabawy z chustą animacyjną, które poprowadziły pedagożki;
  • konsultacje z doświadczonymi : pedagogiem-socjoterapeutą i specjalistą terapii uzależnień, podczas których można było się dowiedzieć, jak to jest z naszą asertywnością czy też z radzeniem sobie ze złością, a także istniała możliwość ustalenia poziomu szacunku do siebie;
  • sprzedaż przepięknych wyrobów z filcu, które wykonały panie uczestniczące w warsztatach filcowania - klubowiczki Babilądu.
Podczas tej akcji prowadzona była także zbiórka publiczna na działalność naszej fundacji, a potrzeb jest sporo: kontynuacja działalności Babilądu, udział własny w projektach fundacji, zatrudnienie specjalistów (pomoc prawna, pomoc terapeutyczna).

Dzisiaj stronę odwiedziło już 6 odwiedzający (14 wejścia) tutaj!